www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
При Дніпропетровській ОДА створять науково-економічну раду
Версія для друку Написати листа
При Дніпропетровській облдержадміністрації планують створити науково-економічну раду. Її основні завдання та напрямки роботи окреслили під час першої установчої онлайн-зустрічі, повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко.

    «Нині Дніпропетровщина виробляє понад 10% ВВП України. Але область має потужний потенціал для подальшого розвитку. Аби розробити ефективну модель зростання регіональної економіки, вирішили залучити досвід провідних наукових установ регіону. З цією метою створюємо при облдержадміністрації науково-економічну раду. Сподіваємось, що вчені запропонують конкретні обгрунтовані проєкти, які зможемо впроваджувати на Дніпропетровщині», зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
    До ради увійдуть представники облдержадміністрації, наукових установ та закладів вищої освіти регіону.

    «Окрім промисловості та енергетики маємо взяти до уваги, зокрема, такі перспективні точки економічного зростання, як ІТ, безвідходні та біотехнології, створення мережі розподільчих центрів та логістичних складів. Та системно і цілеспрямовано працювати за цими сегментами», запропонував доцент кафедри економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня Національної металургійної академії України, кандидат економічних наук Андрій Педько.
    Найближчим часом мають затвердити склад та організаційну структуру дорадчого органу.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор