www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Школи та садочки Дніпропетровщини повністю підготовлені до зимового сезону
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині завершили підготовку до опалювального сезону об’єктів соціальної сфери. До холодної пори проводили роботи у школах, садочках та лікарнях регіону, повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації

    «Технічно всі школи, дитячі садочки та лікарні вже на 100% готові до зими. Там привели до ладу комунікації, перевірили котельні. Все – заради вчасного та легкого старту опалювального сезону. Традиційно, коли середньодобова температура на вулиці три дні поспіль триматиметься на рівні +8 градусів», – розповіли в департаменті.
    Комплексно готували до холодів майже тисячу шкіл та 820 дошкільних навчальних закладів. Там промили системи опалення, перевірили вентиляційні системи та лічильники, відремонтували інженерні мережі. Крім того, у шести освітніх закладах утеплили дах, в одинадцяти – фасад. Встановили загалом майже 2,7 тис нових енергозберігаючих вікон. Капітально відремонтували системи опалення у 73 школах та садочках.

    Всі заплановані роботи також виконали у 214 лікарнях регіону.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор