www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 4,186 га за межами населеного пункту с. Іванівка, Межівського району, Дніпропетровської області для розміщення сонячної електростанції
Версія для друку Написати листа
Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості
у проекті містобудівної документації Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 4,186 га за межами населеного пункту с. Іванівка, Межівського району, Дніпропетровської області для розміщення сонячної електростанції.

1. Мета, склад та зміст детального плану території.
Метою розроблення детального плану території є визначення планувальної структури та параметрів забудови території, функціонального призначення земельної ділянки, визначення планувальних обмежень використання території щодо розміщення об’єкту будівництва – сонячної фотоелектричної електростанції за межами населеного пункту.
Зона проектних робіт (зона розміщення сонячної електростанції) розташована за межами с. Іванівка, Межівського району, Дніпропетровської області.
Територія передбачена для розміщення СЕС: в межах ДПТ земельна ділянка в плані має трикутну форму, обмежена з півночі та заходу – землями для ведення лісового господарства, в північно - західній частині розташоване кладовище, з півдня та сходу межує з житловою вулицею с. Іванівка.
Рельєф території проектування характеризується незначним ухилом поверхні з півн.-західу на півд.- схід, з перепадом висоти від 127 м до 106 м над рівнем моря.
Будівництво сонячної електростанції здійснюється з метою реалізації у регіонах завдань, визначених «Енергетичною стратегією України до 2030 року».
До складу проекту детального плану території входять пояснювальна записка та графічні матеріали.
Пояснювальна записка визначає: підстави для розробки детального плану території, існуючі соціально-економічні, містобудівні та природні умови, характеристики рельєфу ділянки, характеристику інженерного обладнання, пропозиції щодо планування та забудови території, розподіл території за функціональним використанням, характеристику забудови, що планується; переважні, супутні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; розміщення інженерних мереж, споруд, транспорту і вулично - дорожньої мережі, організації руху транспорту і пішоходів, інженерної підготовки та інженерного захисту території, комплексного благоустрою та озеленення території, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; техніко – економічні показники; проект містобудівних умов і обмежень забудови ділянки сонячної електростанції, перелік вихідних даних.
До графічних матеріалів входять: Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району; План існуючого використання території, поєднаний із схемою планувальних обмежень; Проектний план, поєднаний зі схемою організації руху транспорту і пішоходів; Схема інженерної підготовки території та вертикального планування; Схема інженерних мереж, споруд; Креслення поперечних профілів проїздів.
2. Основні техніко – економічні показники, що відображають зміст детального плану території.
Площа в межах ДПТ – 4,186 га. Площа території, яка змінює цільове призначення – кадастрові номера 1222684400:01:003:0751 площею 2.0818 га та 1222684400:01:003:0750 площею 2,1042 га. Площа розміщення фотоелектричних модулів – 2 ділянки по 2 га. Проектна потужність комплексу – 2 МВт. Проектними рішеннями передбачається розподіл території на дві зони: виробничу (зону забудови, розміщення ФЕМ) та озеленення спецпризначення (санітарно-захисну зону).
Кількість працівників передбачається 4-6 чол.. Умовна кількість фотоелектричних модулів передбачається до 184 шт.
3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.
Замовник розроблення детального плану території – Межівська районна державна адміністрація.
Розробник детального плану території – Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕОТОП» (м. Дніпро, Шевченківський район, вул. Січеславська Набережна, буд.15-А, офіс 209).
Підстави розроблення: розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.06.2020 року № Р-113/0/313-20 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населеного пункту с. Іванівка на території Межівського району Дніпропетровської області для розміщення наземної сонячної електростанції».
4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території.
З проектом детального плану території можна ознайомитись з 02.07. 2020 по 02.08.2020 у приміщенні Межівської райдержадміністрації за адресою: 52900, Дніпропетровська обл., Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд.5, у робочі дні з 9:00 до 17:00, а також на офіційному веб - сайті Межівської районної державної адміністрації (https://megev-rn.dp.gov.ua/).
За вказаними адресами та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території. Відповідно зо частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові , місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, поданні після встановленого строку, не розглядаються.
15 липня 2020 року, о 11:00, в приміщенні будинку культури за адресою: с. Іванівка, вул. Центральна, буд.59, відбудуться громадські слухання з обговорень детального плану.
5. Інформація про посадову особу районної державної адміністрації, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.
Завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Наталія Анатоліївна Алексєєва.
6. Заплановані інформаційні заходи.
Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості з проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщенні Межівської райдержадміністрації за адресою: 52900, Дніпропетровська обл., Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд.5, розміщення електронної версії на офіційному веб-сайті Межівської райдержадміністрації (https://megev-rn.dp.gov.ua/).
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор