www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Активістів Дніпропетровщини закликають долучитися до всеукраїнського конкурсу «Молодіжна столиця України – 2022»
Версія для друку Написати листа
Стартував національний конкурс «Молодіжна столиця України – 2022». Допомогти обрати найкраще місто для проживання та розвитку молоді можуть і активісти області. Для цього достатньо зібрати портфоліо з власними доробками за останній рік і передати його регіональним координаторам конкурсу. Про це повідомив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

  «Закликаємо до участі всі міста нашої області. Кількість мешканців, розмір території чи адмінстатус значення не мають. При визначенні переможця журі враховуватиме участь молоді у різних сферах життя конкретного населеного пункту. Це і політична діяльність, і волонтерство, і допомога молодим фахівцям у працевлаштуванні. Популяризація здорового способу життя, реалізація різних освітніх та творчих проєктів. А ще – створення нових молодіжних просторів для дозвілля», – розповів заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.
  Заявку для участі в конкурсі заповнюють спільно представники місцевої влади та молодіжних громадських організацій міста.

  Дедлайн – 31 січня 2021 року.

  Більше про конкурс – тут.
  Долучитися можна через регіональних координаторів. Телефони: 098 827 12 15, 096 284 20 00, e-mail:alina.zironkina@gmail.com, sololego89@gmail.com.
  Щорічний конкурс «Молодіжна столиця України» започаткувало Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор