www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині вперше пройде онлайн-форум для абітурієнтів та батьків
Версія для друку Написати листа
«Від випускника школи – до студента ЗВО». 30 травня на Дніпропетровщині вперше пройде онлайн-форум для абітурієнтів та їхніх батьків. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Онлайн-форум проводить Університет ім. Альфреда Нобеля спільно з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти та за підтримки облдержадміністрації. Такий захід відбудеться вперше. Тематика форуму актуальна, особливо – в умовах карантину. Спеціалісти роз’яснять вступникам та їхнім батькам усі особливості завершення нинішнього навчального року. А також – умови вступу до закладів вищої освіти у 2020 році. Тож запрошуємо усіх бажаючих долучитися», – сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
    Під час онлайн-форуму учасникам розкажуть про те, як цьогоріч буде проходити ЗНО, за якими критеріями варто обирати вищий навчальний заклад. Охарактеризують основні етапи вступної кампанії та нададуть відповіді на усі питання батьків та абітурієнтів.

    Початок 30 травня о 12:00.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор