www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпрі відкрили першу в області Школу Супергероїв
Версія для друку Написати листа
Сучасний дизайн, новітнє обладнання та професійні педагоги. У Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні запрацювала перша в регіоні Школа Супергероїв. На урок завітав голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «Школи Супергероїв вже працюють у кількох лікарнях Київської, Херсонської та Житомирської областей. Тепер така з’явилась і на Дніпропетровщині. Спільно з громадською організацією «Маленьке серце з мистецтвом» її відкрили на базі обласної дитячої клінічної лікарні, що розташована у Дніпрі на вулиці Космічній. Відтепер маленькі пацієнти, які проходять тривале та складне лікування у медзакладі, можуть навчатися у сучасному класі та затишній атмосфері», зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Обласним коштом кімнату для навчання відремонтували та обладнали усім необхідним. У світлому затишному класі встановили дві індивідуальні парти, магнітно-маркерну стіну та мультимедійну дошку, планшети для учнів.

  «Школа уклала договір із лікарнею на надання освітніх послуг. Якщо батьки дітей, які проходять тут тривале лікування, хочуть, аби ті навчалися на базі медзакладу, вони пишуть відповідну заяву. Лікарі мають дати дозвіл на це, виходячи зі стану здоров’я дитини. Після цього ми проводимо уроки – згідно шкільної програми та календарного планування», розповіла вчителька школи №83 Наталія Горожій.
  За словами генерального директора Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олексія Власова, в онкологічному та онкогематологічному відділеннях маленькі пацієнти можуть проводити 4-6 місяців. У середньому протягом року довготривале лікування у медзакладі проходять близько 50 дітей шкільного віку.

  «Раніше діти з онкологічними та хронічними захворюваннями були змушені переривати навчальний процес. Тепер, завдяки появі такої школи, вони зможуть навчатися прямо лікарні. Тому для нас це надзвичайно важливий проєкт, сказав Олексій Власов. – Уроки проводитимуть педагоги з сусіднього освітнього закладу. На кожному уроці буде не більше двох учнів, аби не наражати на зайву небезпеку ослаблений дитячий організм».
  Серед перших учнів Школи Супергероїв – Назар Черняєв.

  «Орієнтовно протокол нашого лікування розрахований на 9-12 місяців. Аби за цей рік син не випав з навчального процесу, і потрібен такий клас. Тим паче, у шкільному віці для дітей особливо важливі друзі, спілкування. Після першого уроку тут вже побачила, що у сина навіть настрій покращився, бо йому цікаво», поділилася мама маленького пацієнта Інна Черняєва.
  Незабаром Школи Супергероїв відкриють у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні «Фтизіатрія» та Криворізькому протитуберкульозному диспансері. Партнер – соціальний проєкт «Право на освіту» 1+1 медіа. Куратор – телеведуча Наталія Мосейчук.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор