www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У 2020 році на Дніпропетровщині всиновили 90 дітей
Версія для друку Написати листа
У 2020 році всиновили 90 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Дніпропетровщини. Найбільше хлопчиків та дівчаток знайшли нові родини в Україні. Про це повідомили в службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «На родинний затишок, люблячих матусь і татусів заслуговують абсолютно всі діти. Щороку ми прагнемо, щоб якнайбільше сиріт знайшли нові сім’ї. У 2020 всиновили 90 хлопчиків та дівчаток із Дніпропетровської області. Новоспечені батьки – з різних куточків України та закордону»,– зазначив начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.
    Загалом усиновили 35 немовлят, 41 малюка від одного до п’яти років, 14 дітей шкільного віку. З них п’ятеро дітлахів забрали на виховання до інших країн – Сполучених Штатів Америки та Італії.

    Потенційним батькам потрібно звертатися до служби у справах дітей за місцем проживання. Там заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти дитину та оформити документи.

    Нині на Дніпропетровщині – понад 8,5 тис сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони – під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор