www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців у травні 2020 року.
Версія для друку Написати листа
Чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців у травні 2020 року.

  Відділом ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації завершено чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру у травні 2020 року за період з 01 по 30 квітня 2020 року.
  На 01 травня 2020 року кількість виборців Межівського району становила 16891 виборець. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців становить - 16878, що на 13 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно 542 виборці, що на 3 особи менше, ніж на початок періоду.
  За період з 01 по 30 квітня 2020 року у базі даних Державного реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 5 виборців;
  - змінили прізвище — 1 особа;
  - вибули за межі району — 4 виборці;
  - вибули на проходження строкової служби — 0 осіб;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 7 осіб;
  - вибули в місця позбавлення волі — 1 особа;
  - набули громадянство — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 2 виборці;
  - повернулися із строкової служби — 8 осіб;
  - померли — 25 осіб;
  - повернулися з місць позбавлення волі — 1 особа;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 0 осіб;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
  Сформовано 15 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Проведено 6 наказів начальника відділу щодо знищення 28 записів у Реєстрі.
  Переглянуто інформаційні екрани АІТС.
  Опрацьовано 2 виборців в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців”; 33 запис про виборців в екрані “Перелік осіб, що містяться в указах Президента щодо набуття громадянства” та 24 особи в екрані “З відміткою вибув”. За результатами перевірки без змін залишилися дані в Реєстрі 58 осіб, внесено зміни до персональних даних 1 особи.
  Опрацьовано відомості екрану “Помилкова нумерація квартир”. В 5 будинках виправлено нумерацію квартир без направлення запитів. По 7 виборцям направлено запити щодо уточнення № квартир. За результатами запиту підтверджено правильність інформації про виборчу адресу 6 виборців, внесено зміни до виборчої адреси 1 особи.
  Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 384, 460, 856, 1585. Нові записи у даних звітах відсутні.
  Опрацьовано анатлітичні звіти АІТС № 383, 1253. Опрацьовано 137 записів про виборців. Сформовано запити по 66 особам. За результатами: персональні дані 46 виборців не потребують змін, 1 виборець — зміни внесено та очикують результати запиту — 19 осіб.
  Надіслано 13 та опрацьовано відповіді на 10 запитів щодо уточнення персональних даних 113 виборців. За результати запитів уточнено інформацію в базі Реєстру по 5 особам.
  Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:

  - проставлено ознаку “помер” - 4 осіб;
  - змінено прізвище — 0 осіб;
  - прийнято 1 запит виборця щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано відповідний роздрук.
  - надано відповіді на 1 лист Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку виборцю (1 особа).

  Виконано 3 контрольні документи. Рейтинг виконання показників роботи відділів ведення Державного реєстру виборців у Дніпропетровській області за травень 2020 року відсутній.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор