www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Зміни у базі даних Реєстру виборців у червні 2020 року.
Версія для друку Написати листа
Зміни у базі даних Реєстру виборців у червні 2020 року.

Станом на 01 червня 2020 року кількість виборців Межівського району становила - 16878 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців кількість виборців становить 16872, що на 6 виборця менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно зменшилась на 5 осіб і становить 537 осіб.
За період з 01 по 31 травня поточного року за відомостями суб’єктів подання у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
- виповнилося вісімнадцять років — 13 виборців;
- змінили прізвище — 1 особа;
- змінили дату народження - 1 особа;
- вибули за межі району — 7 виборців;
- вибули на проходження строкової служби — 0 осіб;
- змінили місце реєстрації в межах району — 7 осіб;
- вибули в місця позбавлення волі — 0 осіб;
- набули громадянство України — 0 осіб;
- прибули із-за меж району — 5 виборців;
- повернулися із строкової служби — 4 особи;
- померли — 27 осіб;
- повернулися з місць позбавлення волі - 3 особи;
- визнані недієздатними — 0 осіб;
- включено до реєстру вперше — 0 осіб;
- встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
Сформовано 42 накази начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 7 наказів начальника відділу щодо знищення 39 записів у базі АІТС.
Переглянуто інформаційні екрани АІТС.
Опрацьовано 2 виборців в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців”. В результаті перевірки внесено зміни до персональних обох виборців. Проведено аналіз 6 записів в екрані “Кратні включення”. За резутьтатами запиту проставлено висновки “залишити запис” - 5 осіб, висновок “вилучити запис” - 1 особа. Опрацьовано 9 записів про виборців в екрані “З відміткою вибув”. В результаті перевірки підтверджено правильність інформації у Реєстрі по 1 виборцю, чекають результата запиту — 8 осіб. Проаналізовано відомості екрану “Помилкова нумерація квартир” і по 51 виборцю направлено запит щодо уточнення № квартири. За результатами запиту внесено зміни до виборчої адреси 10 осіб, решта — інформація не підтверджена. Опрацьовано записи 10 виборців, що вибули за повідомленнями та на даний час не отримано підтвердження про їх зняття від ОМС. Як результат, по 7 особам ОМС не отримували повідомлення про зняття, 3 виборцям — підтверджено зняття за повідомленням.
Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 385, 927, 1384, 1585. Нові записи у даних звітах відсутні.
Опрацьовано анатлітичні звіти АІТС № 1253. Опрацьовано 66 записів про виборців. Сформовано запити по 40 особам. За результатами: персональні дані 15 виборців не потребують змін, 13 виборців — зміни внесено, очікують результата запиту - 12 записів.
Надіслано 11 та опрацьовано відповіді на 13 запитів щодо уточнення персональних даних 110 виборців. За результати запитів уточнено інформацію в базі Реєстру 39 особам, підтверджено правильність інформації в Реєстрі — 71 особа.
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 02 червня 2020 року № 97 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
- проставлено ознаку “помер” - 0 осіб;
- змінено прізвище — 0 осіб;
- прийнято 2 запити виборців щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців (надано відповідні роздруки), опрацьовано 2 заяви виборця щодо внесення змін до його ідентифікаційних даних та 1 заяву на включення до Державного реєстру виборців (надано повідомлення про включення).
- надано відповіді на 3 листи Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку даних виборцям.
Виконано 6 контрольних документів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор