www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців Дніпропетровщини запрошують долучитися до всеукраїнської донорської акції
Версія для друку Написати листа
Регіонами України проходить акція «Перемога у нас в крові». Її присвятили Всесвітньому дню донора. Спортсмени та їхні фани закликають небайдужих здати кров для тих, хто її потребує. Долучитися до акції може будь-хто. На Дніпропетровщині вона стартує 21 липня. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

    «Закликаємо мешканців області підтримати цей благодійний почин. Давайте разом розвивати культуру донорства у регіоні. Адже саме від активної громадянської позиції кожного з нас може залежати порятунок людського життя, – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Акція «Перемога у нас в крові» пройде 21 липня – з 10:00 до 13:00».
    Акція проходитиме на базі обласної станції переливання крові. Адреса: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького,17.

    Для участі необхідно прийти натщесерце. Мати при собі паспорт і копію ІНН.

    «Після здачі крові можна опублікувати селфі або відео з хештегом #перемогаунасвкрові. Рамку для аватарки – завантажити на сторінці Товариства Червоного Хреста України. Після – передати виклик іншим людям та організаціям, згадавши їх у своєму пості», – додав Олександр Пшеничников.
    Всеукраїнську донорську акцію «Перемога у нас в крові» організували за ініціативи Товариства Червоного Хреста України і Міністерства молоді та спорту України, за підтримки комунікаційної агенції Ogilvy Україна.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор