www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині стартував ремонт 45-кілометрової ділянки траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині триває гарячий сезон ремонту доріг. Стартувало і оновлення однієї з найпроблемніших ділянок магістралі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Її протяжність – 44,9 км. Підрядники проходять від пункту «А» – Дніпро – до пункту «В» – роздоріжжя з Криворізькою трасою, де дорога повертає на П’ятихатки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

    «В області будують та ремонтують траси міжнародного і національного значення. Таке масштабне оновлення дорожньої інфраструктури – за програмою Президента України «Велике будівництво», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Нині дорожники взялися і за магістраль М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Приведуть до ладу проблемну ділянку між Дніпром та розвилкою з Криворізькою трасою Н-11».
    Майже 45-кілометрову ділянку траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине від Дніпра у бік Кривого Рогу не оновлювали декілька десятирічь. За цей час покриття зовсім зносилося – повсюди «світить» тріщинами та ямами.

    Роботи стартували в районі Краснопілля – на смузі руху в напрямку Кривого Рогу. Підрядники фрезерують старе покриття. І так до кінцевого пункту – розвилки з Криворізькою трасою.

    «Зробимо тришарове покриття. Його загальна товщина буде близько 35 см. На новий асфальт нанесемо розмітку із застосуванням холодного пластику. Завдяки такій технології вона прослужить набагато довше за звичайну, із фарби», – сказав заступник начальника служби автодоріг у Дніпропетровській області Сергій Кочан.
    Траса М-04 міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине пролягає територією 4-х областей. Загальна протяжність дороги Дніпропетровщиною – майже 300 км.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор