www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців у липні 2020 року.
Версія для друку Написати листа
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців у липні 2020 року.

  Станом на 01 липня 2020 року кількість виборців Межівського району становила - 16872 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців кількість виборців становить 16850, що на 22 виборці менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно зменшилась на 7 осіб і становить 530 осіб.
  За період з 01 по 31 липня поточного року, за відомостями суб’єктів подання, у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 16 виборців;
  - змінили прізвище — 3 особи;
  - вибули за межі району — 20 виборців;
  - вибули на проходження строкової служби — 4 особи;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 10 виборців;
  - вибули у місця позбавлення волі - 1 особа;
  - набули громадянство України — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 9 виборців;
  - повернулися із строкової служби — 1 особа;
  - померли — 27 виборців;
  - повернулися з місць позбавлення волі - 0 осіб;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 2 особи;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 1 особа.
  Протягом періодичного поновлення у липні поточного року завантажено та опрацьовано в базі Державного реєстру виборців 112 рядків вхідних відомостей. Переадресовано один рядок відомісті до іншого відділу ведення ДРВ та опрацьовано 3 рядки відомостей переадресовані іншими відділами ведення ДРВ. Погодженно 19 звернень інших відділів ведення ДРВ щодо зняття з реєстрації виборців по Межівському районі.
  Сформовано 45 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 7 наказів начальника відділу щодо знищення 33 записів у базі АІТС.
  Переглянуто інформаційні екрани АІТС. Опрацьовано 4 виборці в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців” і за результатами запиту внесено зміни до персональних даних усіх виборців. Проведено аналіз 2 записів в екрані “Кратні включення” та за резутьтатами запиту проставлено висновки “залишити запис” обом особам. Отримано відповідь на запит за попередній період по 8 виборцях в екрані “З відміткою вибув” і за результатами запиту проставлено відмітки “зміни відсутні”. Сформовано запит по 8 особам з екрану “Вибули на територію поточного ВВ” і за результатами запиту зміни відсутні. Опрацьовано записи по 2 виборцям, що вибули за повідомленнями, та на даний час не отримано підтвердження про їх зняття від ОМС та направлено запити до ОМС. Рзультат запиту - зміни відсутні.
  Через екран “Особистий кабінет виборця” потягом місяця переглянуло свої персональні дані 2 виборці. 1 виборців - присутній в реєстрі, 1 особа — в реєстрі з іншим ідентифікаційними даними. За результатами запиту проведено уточнення персональних даних даної особи. Всього з початку року через екран “Особистий кабінет виборця” свої персональні дані перевірило 4 виборці.
  Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 263, 381, 1251, 1585. Нові записи у даних звітах відсутні.
  Опрацьовано 23 записи про виборців анатлітичного звіту АІТС № 1253. Сформовано запити по 19 особам. Отримано відповіді на запит по 12 особам за минулий період та 19 особам поточного періоду. Як результат: персональні дані 27 виборців не потребують змін, зміни внесено до записів 4 осіб.
  Надіслано та опрацьовано відповіді на 11 запитів щодо уточнення персональних даних 74 виборців. Як результат: включено до Реєстру - 2 особи, внесено зміни до персональних даних 14 виборців, одному виборцю проставлено позначку НСП.
  Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 02 червня 2020 року № 97 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
  - проставлено ознаку “помер” - 1 особа;
  - змінено прізвище — 0 осіб;
  - прийнято 2 запити виборця щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано відповідні роздруки; 1 заяву на зміну персональних даних виборця в Реєстрі;
  - надано відповіді на 1 лист Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку виборцю (1 особа).
  Виконано 2 контрольні документи.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор