www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровщина долучилася до всеукраїнської онлайн-естафети на честь Олімпійського Дня.
Версія для друку Написати листа
https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ee/b5d/27c/5eeb5d27c29aa607968321.jpg

  Дніпропетровщина долучилася до всеукраїнської онлайн-естафети на честь Олімпійського Дня.


  Легенди олімпійського руху області долучилися до онлайн-естафети. Її організував НОК України – до Олімпійського Дня. Окремі елементи символічного надпису «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23» «передають» один одному видатні спортсмени із різних куточків України. Дніпропетровщина прийняла цифру «0» від Кіровоградщини та передала «6» олімпійцям із Полтавської області.
  «Щороку 23 червня весь світ відзначає Олімпійський День. До його святкування долучається і Дніпропетровщина. Регіону є чим і ким пишатися: майже за 70 років участі в Олімпійських іграх наші спортсмени загалом вибороли 40 медалей, – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Цьогоріч у зв’язку з пандемією проводимо міжнародне спортивне свято у новому форматі – за допомогою онлайн-платформи ZOOM».
  Свято спорту відбулося в обласному центрі, у залі Баскетбольного клубу «Дніпро».

  «У спорті не може бути перерв. Навіть у карантин маємо продовжувати вести здоровий спосіб життя і підтримувати спортивну форму, – підкреслив президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв. – Якщо кожен буде у добрій формі, то і суспільство в цілому стане сильним і здоровим».
  Учасників чергового етапу естафети привітав із Києва президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

  Дніпропетровщину представили поважні легенди спорту і молоді зірки. Серед них – Андрій Говоров, Богдан Нікішин, Ярослава Магучіх, Анна Рижикова-Ярощук, Анастасія Коженкова, Анна Кравченко, Діна Міфтахутдінова, Віктор Савченко, Юрій Зайцев, Анатолій Косих та інші. Деякі спортсмени були присутні в залі, решта привітала учасників естафети у відеоролику.

  «Олімпійський День – велике спортивне свято. Для мене особисто це, перш за все, день спогадів про участь в Олімпійських іграх. Адже потрапити до них дуже почесно для будь-якого спортсмена. А ще свято важливе для популяризації спорту. Хочеться, аби до занять долучалося якомога більше молоді. Адже спорт – це життя», – сказав двократний призер Олімпійських ігор, боксер Віктор Савченко.
  Всеукраїнська естафета вшанування відродження олімпійського руху фінішує 23 червня у Києві.

  Міжнародний Олімпійський День святкують щороку 23 червня. Його започаткували у 1948-му, аби увічнити дату створення Міжнародного олімпійського комітету.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор