www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Обласним коштом реконструювали центральний парк у Межовій
Версія для друку Написати листа
У Межовій з’явилася сучасна зона відпочинку. Її облаштували в центральному парку селища. Зробили затишні алеї з лавами, спортмайданчик та роллердром. Відновили і головну прикрасу парку – фонтан. Реконструкцію провели обласним коштом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

    «Реконструкція центрального парку в селищі Межова – частина обласного проєкту «Територія комфорту», який запустили цьогоріч, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Сучасні зони відпочинку створюємо в різних містах та селищах області. Все – за стандартом комфорту: осучаснюємо від алей до освітлення. Власний затишний куточок тепер мають і мешканці Межівської ОТГ».
    Центральний парк у Межовій давно перетворився на руїни, кажуть мешканці селища. На додачу до порепаного асфальту – ще й зруйнований вщент фонтан.

    Натомість тепер, після реконструкції, парк не впізнати. Доріжки викладені новою бруківкою. Всюди – лави, урни. Осучаснили й освітлення. А ще – відновили фонтан: його наново виклали плиткою.

    У парку облаштували спортивний майданчик. Там установили турнікети. Неподалік – роллердром.

    На газонах висадили хвойні дерева та троянди.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор