www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Зміни у базі даних Державного реєстру виборців у листопаді 2020 року.
Версія для друку Написати листа
Зміни у базі даних Реєстру виборців у листопаді 2020 року.

Станом на 01 листопада 2020 року кількість виборців Межівського району становила - 16763 виборці. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців кількість виборців становить 16752, що на 11 виборця менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно збільшилася на 2 особи і становить 506 осіб.
За період з 13 по 31 жовтня поточного року за відомостями суб’єктів подання у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
- виповнилося вісімнадцять років — 10 виборців;
- змінили прізвище — 3 особи;
- змінили дату народження - 0 осіб;
- вибули за межі району — 21 виборець;
- вибули на проходження строкової служби — 2 особи;
- змінили місце реєстрації в межах району — 10 осіб;
- вибули в місця позбавлення волі — 0 осіб;
- набули громадянство України — 0 осіб;
- прибули із-за меж району — 7 виборців;
- повернулися із строкової служби — 3 особи;
- померли — 24 особи;
- повернулися з місць позбавлення волі - 0 осіб;
- визнані недієздатними — 0 осіб;
- включено до реєстру вперше — 2 особи;
- встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 8 осіб.
Опрацьовано зміни в описі меж 5 виборчих дільниць та внесено зміни в екран “ГІС”.
Сформовано 35 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 8 наказів начальника відділу щодо знищення 38 записів у базі АІТС. Опрацьовано 1 наказ на зміну виборчої адреси виборців з зв’язку зі змінами назв геонімів.
Переглянуто інформаційні екрани АІТС.
Опрацьовано 2 виборців в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців”. В результаті перевірки внесено зміни до персональних одного виборця. Проведено аналіз 2 записів в екрані “Кратні включення”. За резутьтатами запиту проставлено висновки “залишити запис” та “різні особи” обом виборцям.
Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 383, 384, 460, 856, 1585. Нові записи у даних звітах відсутні.
Опрацьовано анатлітичні звіти АІТС № 1683 “Схожі прізвища в одній квартирі”. Сформовано запити по 55 особам. За результатами: персональні дані 47 виборців не потребують змін, 8 виборців — зміни внесено.
Надіслано та опрацьовано відповіді на 11 запитів щодо уточнення персональних даних 96 виборців. За результати запитів уточнено інформацію в базі Реєстру 23 особам, підтверджено правильність інформації в Реєстрі — 63 особам, включено до Реєстру — 2 особи.
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 02 червня 2020 року № 97 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
- проставлено ознаку “помер” - 0 осіб;
- змінено прізвище — 0 осіб;
- прийнято 4 запити виборців щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців (надано відповідні роздруки);
- надано відповіді на 3 листи Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку даних 4 виборцям.
Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії відділом було виконано наступні заходи:
1. Отримано від Новопавлівської та Слов’янської ТВК та передано до ЦВК форми звітності № 7, № 8 та копії протоколів результатів виборів, які розміщено на сайті ЦВК.
2. Отримано від Межівської ТВК та передано до ЦВК форми звітності № 4, № 5 (по кожній партії), № 8 та копії протоколів результатів виборів, які розміщено на сайті ЦВК.
Виконано 2 контрольних документи.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор