www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Ставки Дніпропетровщини надаватимуть в оренду через аукціон
Версія для друку Написати листа
Ставки Дніпропетровщини можна буде взяти в оренду через аукціони. Зараз обирають організацію, яка розроблятиме необхідні документи, формуватиме лот та проводитиме земельні торги. Про це сповістив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Сергій Березань.

    «Йдеться про водні об’єкти, розташовані за межами населених пунктів. Частину з них ще кілька десятків років тому здали в довгострокову оренду місцеві органи влади. Інші, безхазяйні, потерпають від стихійних звалищ, браконьєрів та відсутності зариблення, демонтажу необхідних для штучних водойм споруд, – пояснив Сергій Березань. – Прагнемо навести лад. Скласти чіткий список водних об’єктів, які вже в оренді, і тих, які доступні для цього. Організувати рівні умови для бажаючих орендувати ставок та контролювати дотримання ними договору».
    За словами Сергія Березаня, від такого підходу виграють усі. У подальшому бажаючі заробляти на вилові риби зможуть зі списку обрати ставок та орендувати його через аукціон. Натомість не тільки сплачуватимуть податки до місцевого бюджету, а й доглядатимуть за ставками: прибиратимуть, розчищатимуть, проводитимуть зариблення.

    «Процес запуску оренди ставків через аукціон координує міжвідомча комісія – туди входять представники ОДА, Держагентства рибного господарства, Держгеокадастру, регіонального офісу водних ресурсів та сектору Держагентства водних ресурсів України, – зазначив директор департаменту. – Вже визначили 6 об’єктів, які здаватимемо в оренду, проте цей список буде розширюватися. Також обираємо виконавця земельних торгів – ця компанія розроблятиме необхідні документи, формуватиме лот та проводитиме аукціон».
    Загалом на Дніпропетровщині – майже 2 тис водних об’єктів, розташованих за межами населених пунктів.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор