www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аграрії Дніпропетровщини можуть придбати сільгосптехніку з розширеного списку держпідтримки
Версія для друку Написати листа
Аграрії Дніпропетровщини можуть скористатися розширеною урядовою програмою підтримки. Мінекономіки збільшило перелік української сільгосптехніки, чверть вартості якої компенсують з держбюджету. До списку додали понад 400 найменувань, повідомив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Петро Лашин.

  «Ще більше різної техніки за пільговою програмою можуть закуповувати виробники сільгосппродукції регіону. Уряд суттєво розширив список, додавши 417 нових найменувань. Також збільшили кількість заводів-виробників. Всі вони – вітчизняні, – зазначив Петро Лашин. – За умовами програми, держава компенсує аграріям 25% вартості необхідного обладнання та машин. Загалом бюджетом на 2020 рік на це передбачено 1 млрд гривень».
  До оновленого списку потрапив посівний напівпричіпний комплекс, агрегати для внесення рідких мінеральних добрив, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання великої рогатої худоби і свиней тощо.

  Із повним переліком можна ознайомитися за посиланням. Загалом там налічується 14 573 пристрої та машини від більш ніж 190 заводів-виробників.
  Загалом цьогоріч сільгоспвиробники Дніпропетровщини придбали 427 одиниць техніки і обладнання. За неї держава відшкодувала аграріям близько 30,7 млн грн. Область входить у топ-6 регіонів за обсягами наданої підтримки.

  Оформити компенсацію можна через будь-який банк, який уклав меморандум із Мінекономіки.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор