www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпрі презентували виставку «Очікування VS Реальність»
Версія для друку Написати листа
В Сквері Героїв біля Дніпропетровської ОДА презентували виставку «Очікування VS Реальність». Вона проводиться в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми. Відкриття експозиції відвідала заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай.

  «Мета виставки – розповісти мешканцям про потенційну небезпеку нелегального працевлаштування. Ще раз привернути увагу до проблеми торгівлі людьми. Адже лише за п’ять останніх років в області 58 громадян отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, – зазначила заступниця голови ДніпрОДА Ірина Грицай. – Експозиція складається із 10-ти двосторонніх стендів, на яких відображені реальні історії потерпілих. З одного боку – «Очікування». Те, що люди собі уявляли, погоджуючись на пропозицію сумнівних роботодавців. На іншій стороні – «Реальність». Відображення того, на що можуть перетворитись обіцяні умови».
  Під кожним зображенням QR код з посиланням на сайт, де розгорнуто описана історія постраждалого. Є інформація, як врятували головного героя. Одна з конструкцій містить поради, як українці можуть себе захистити.

  Експозиція вже побувала в найбільших містах нашої країни. Зокрема, у Києві, Львові, Вінниці, Харкові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Сумах. У Дніпрі пробуде до 11 листопада. А далі вирушить до Запоріжжя, Херсону, Миколаєва та Одеси. Загалом виставку покажуть у 18 містах України.
  «Я за фахом юристка, представляю інтереси потерпілих від торгівлі людьми в судах. Траплялися випадки, коли в трудове рабство потрапляли неповнолітні. Іноді на «гачок» попадалися люди з гарною освітою, – розповіла представниця ГО «Промінь Дніпро» Надія Кошова. – Всі жертви погоджувалися на яскраві пропозиції, бо знаходилися у скрутному становищі. Тож вважаю, що просвітницька робота в цьому напрямку дуже важлива. Громадяни повинні розуміти всі ризики. Найкраще допомагають реальні приклади».
  Виставка ініційована Міністерством соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Представництвом МОМ в Україні – Агентством ООН з питань міграції та Громадською спілкою «А 21 Україна».

  Торгівля людьми – це форма сучасного рабства. Її головна ціль – отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок та дітей. Покарання за цей кримінальний злочин в Україні – до 15-ти років позбавлення волі.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор