www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців Дніпропетровщини запрошують до участі в Установчих зборах зі створення обласної молодіжної ради
Версія для друку Написати листа
3-4 вересня у Дніпропетровській ОДА відбудуться Установчі збори обласної молодіжної ради. Вирішуватимуть організаційні питання, обиратимуть керівний склад та затверджуватимуть положення нового консультативно-дорадчого органу. Про це повідомив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

  «На громадських онлайн-обговореннях молодь регіону виступила за створення при облдержадміністрації молодіжної ради. Наступним кроком ми зібралися ініціативною групою. І на першому ж засіданні ухвалили дату, час, місце, порядок проведення Установчих зборів з утворення нового органу. Там же затвердили перелік документів для участі у них», – зазначив Владислав Яцук.
  Запрошують представників громадських організацій, органів студентського самоврядування, молодіжних рад міст та об’єднаних територіальних громад області.

  Взяти участь можуть і самовисуванці, якщо вони планують балотуватись на окремі посади в керівному складі майбутньої молодіжної ради.

  Подати документи для участі можна двома способами. У паперовому вигляді надати до Управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, буд 52, кабінет 146.

  Онлайн реєстрація – за посиланням. Окрема аплікаційна форма – для тих, хто балотуватиметься на керівні посади.
  Прийом документів для участі триватиме до 4 серпня 2020 року.

  Контакти для довідок: Gomoloddnipra@gmail.com, 095 354 3480 – Тетяна.
  Приклади документів – тут.
  Установчі_збори_ДОМР.docx


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор