www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Президент України запустив масштабну кампанію з перезавантаження іміджу України в світі.
Версія для друку Написати листа
Володимир Зеленський презентував сучасну Україну світу

    Президент України запустив масштабну кампанію з перезавантаження іміджу України в світі. Ukraine NOW – молода країна з величезним туристичним та інвестиційним потенціалом. Новий технологічний центр світу та житниця Європи з найбільш родючими землями. Мирна, відкрита та гостинна. Країна динамічних змін з економікою, здатною до стрімкого розвитку, прогресивним успішним бізнесом.
    «Яка Україна зараз? Україна – це місце, де ви можете робити справжні відкриття. Україна – це рубіж, за яким відбуваються нові речі. У нас є свій Берлін, своя Венеція, свої Мальдіви. Україна – зелена, мирна та відкрита країна. Україна – новий світовий технологічний центр з відомими стартапами, блискучими інженерами, динамічними підприємцями та низьким – 5-відсотковим – податком на ІТ-бізнес, – сказав Президент України Володимир Зеленський. – Тут, у житниці Європи, ми почали земельну реформу. Маючи найродючіші ґрунти на планеті, разом ми можемо годувати світ. Найбільша країна у Європі стане справжнім проривом. Україна зараз – це те, що ми можемо зробити разом і виграти. Весь світ може досягати успіхів з Україною. Вже зараз».
    У межах кампанії плануються звернення зірок світового рівня, які поділяться своїми позитивними враженнями про Україну. Серед них – кінорежисер Девід Лінч, актор Жан-Клод Ван Дам, гурт Kadebostany та інші.
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор