www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпропетровській ОДА відкрили Офіс євроінтеграції
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровській ОДА відкрили Офіс євроінтеграції. Він виступатиме освітнім центром, платформою для розвитку підприємництва, допомагатиме бізнесу вийти на нові ринки та підтримуватиме розвиток зеленої енергетики. Першими відвідувачами Офісу стали Віце-прем'єр-міністерка Ольга Стефанішина, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас та очільник області Олександр Бондаренко.

  «У Дніпрі відкриваємо вже другий Офіс євроінтеграції в Україні – після Херсону. За ініціативою Уряду, такі організації запрацюють і у Полтаві та Хмельницькому, – зазначила Віце-прем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. – Дніпро – індустріальна столиця. А отже пріоритетом Офісу буде взаємодія з бізнесом, підтримка малого та середнього підприємництва, комунікація з міжнародними партнерами, покращення динаміки залучення інвестицій. Експертизу, напрацьовану тут, Уряд використає в консультаціях і діалозі з ЄС».
  Офіс євроінтеграції Дніпропетровської області працюватиме в 6 основних напрямках. Серед них – розвиток підприємництва. Бізнесу допоможуть наблизити стандарти роботи до європейських, знайти нових ділових партнерів та підкорити ринок ЄС.

  «Офіс євроінтеграції залучатиме до роботи над проєктами державні установи, громадськість, бізнес, міжнародних партнерів. Він буде використовувати досвід ЄС. Ми обмінюватимемося з міжнародними партнерами не тільки інтелектуальним капіталом, а й залучатимемо фінансовий ресурс. Зокрема, йдеться про грантові програми, які дозволять краще розвиватися області», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Серед основних напрямків роботи Офісу й проєкти з підтримки бійців АТО/ООС. Зокрема, це стосується психологічної реабілітації ветеранів. У планах – запустити програму з підвищення кваліфікації військових психологів відповідно до стандартів НАТО.

  «Відкриття Офісу – дуже приємна подія для мене особисто та для Європейського Союзу. Євроінтеграція України – це не лише те, чим займаються державні структури. Це конституційна цінність. І тому вона стосується кожного громадянина, міста чи села», – зазначив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас.
  В пріоритеті Офісу й розвиток зеленої енергетики, підтримка талантів в сфері мистецтва, науки та спорту. Проводитимуть консультації для ОТГ з фінансової грамотності та адміністрування.

  Звернутися до Офісу євроінтеграції Дніпропетровської області можна за адресою: Дніпро, просп. Поля, 1, каб 423. Питання можна надсилати на e-mail office@eurointegration.dp.ua або поставити за телефоном 0800 505 600.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор