Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Наближається до фіналу Кубок голови ДніпрОДА з футболу. Нині аматорські команди регіону провели перше коло півфінальних ігор. Далі залишається останній крок перед головним матчем за перемогу. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

    «Лише чотири з сорока збірних області залишилися «в грі». Вони вже провели по одному поєдинку 1/2 фіналу Кубку голови ДніпрОДА. А цієї середи – 14 жовтня, відбудуться матчі-відповіді. У спортивному двобої ще раз зійдуться ДЮСШ-1-Кривбас-84 – ФК Агросфера і ФК Олімп – ФК Томаківка. Тож дізнаємося, хто отримає шанс поборотися у суперфіналі за перемогу та головний приз», – зазначив Олександр Пшеничников.
    Перший етап матчів 1/2 фіналу завершився з таким рахунком:

    ФК Томаківка – ФК Олімп (Кам’янське) - 0:2

    ФК Агросфера – ДЮСШ-1-Кривбас-84 - 0:2

    Володаря Кубку голови Дніпропетровської ОДА визначать 17 жовтня. На стадіоні «Олімпійські резерви» відбудеться матч за третє місце. На новому стадіоні у Верхньодніпровську – фінальна гра. Команда-переможець отримає сертифікат на 1,5 млн грн на облаштування нового футбольного майданчика для тренувань.