www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Підприємці Дніпропетровщини можуть отримати бізнес-консультації онлайн
Версія для друку Написати листа
Бізнесмени Дніпропетровщини можуть отримати консультації на телеграм-каналі, який створила Дніпропетровська ОДА. На запитання експерти відповідають щосереди, повідомила начальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

  «Створили телеграм-канал, аби сприяти роботі малого та середнього бізнесу. Адже розвиток підприємництва – гарантія економічної стабільності та підвищення рівня життя громадян, – наголосила Алла Кефель. – Онлайн підприємці можуть дізнатися найактуальнішу інформацію. Наприклад, про зміни в законодавстві або тонкощі ведення власної справи в умовах карантину. А ще – поставити своє питання експертам з ведення бізнесу, права, оподаткування, обліку».
  До кінця року на телеграм-каналі проведуть ще 22 консультації, додала Алла Кефель. Вони проходитимуть щосереди з 10:00 до 12:00.

  На найближчій консультації, 22 липня, йтиметься про застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій. Підприємці дізнаються, для кого вони обов’язкові, а хто може працювати без PРO, які штрафи за невиконання.

  29 липня розповідатимуть, як працювати з PРO – онлайн та офлайн.

  Приєднатися до телеграм-каналу можна за посиланням.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор