www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ
Версія для друку Написати листа
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

  Відділ ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації нагадує, що Центральною виборчою комісією створено сервіс “Особистий кабінет виборця, що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua). “Особистий кабінет виборця дає змогу, не виходячи з дому, перевірити своє включення до бази даних Державного реєстру виборців (далі – Реєстр), правильність занесення своїх персональних даних та даних своїх рідних, а також надає можливість подати до органу Державного реєстру виборців встановлений перелік запитів та заяв (подача заяв та запитів лише при наявності особистого електронного підпису).

  Інструкція входу до кабінету виборця.
  1. В мережі Інтернет в пошуковій системі переходимо за посиланням (www.drv.gov.ua).
  2. На сторінці “Державний реєстр виборців” у верхньому правому куті вибираємо “Кабінет виборця”.
  3. У вікні, що відкрилося, зліва екрану вибираємо “перевірити включення”.
  4. Заповнюємо усі зазначені пункти та натискаємо “Перевірити вказані дані”.
    Звертаємо увагу на дотримання правил реєстрації, зокрема на те, що поля “Прізвище”, “Ім’я”, “По батькові” заповнюються виключно українською мовою, згідно з їх написанням в паспорті, з великої літери ( написання усього слова великими літерами заборонено) та без помилок.
  5. Після завершення заявки на електронну адресу, яку вказує виборець, надсилається всі персональні дані виборця, що містяться в Реєстрі або ж надається відповідь – “відсутній в Реєстрі”.
  Додатково наголошуємо, що результат перевірки - “відсутній в Реєстрі” може означати:
  - відсутність виборця в базі Реєстру,
  - виборець присутній у Реєстрі, але неправильно заповнив свої персональні дані у запиті,
  - виборець присутній у Реєстрі, але його персональні дані у запиті та у Реєстрі різняться (неправильна дата народження, написання прізвища, ім’я, по батькові та ін.)
  Паралельно з отриманням Вами результатів перевірки, відділу ведення Державного реєстру виборців отримує звіт автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” про наявність помилок у персональних даних виборця, що звернувся в особистий кабінет або його відсутність у Реєстрі.
  Відділ ведення Державного реєстру виборців у найкоротший термін намагається виправити виявлені помилки у базі Реєстру, тому прохання до виборців, які отримали звіт про відсутність їх у Державному реєстрі виборців, повторно перевірити інформацію через 5-7 днів або звернутися особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців за своїм місцем реєстрації.
  Відділ ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації запрошує усіх бажаючих виборців району перевірити свої персональні дані, які містяться в Державному реєстрі виборців (при собі необхідно мати паспорт громадянина України).
  Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації: з понеділка по п’ятницю з 8:00 год. до 17:00 год. Перерва з 12:00 до 13:00. Телефон відділу 60-3-75.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор