www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Цьогоріч для школярів з вадами зору придбали 670 книжок шрифтом Брайля
Версія для друку Написати листа
Казки, романи, оповідання українських та зарубіжних письменників. У 2020 році для дітей із вадами зору закупили 670 книжок, надрукованих шрифтом Брайля та 18 кеглем. Літературу придбали обласним коштом для двох закладів спеціальної освіти. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

    «Книги, надруковані шрифтом Брайля, дуже вартісні та об’ємні. Для незрячих дітей та учнів із порушеннями зору надзвичайно важливо мати їх у достатній кількості. Адже вони дають школярам можливість познайомитися з найкращими зразками української та світової літератури, зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – Цьогоріч закупили 670 книжок для вихованців Криворізького спеціального багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру № 1 та спецшколи №12 у Дніпрі. Це художня література – казки, оповідання та романи українських письменників, твори зарубіжних авторів».
    Для учнів 1-12 класів спеціальної школи № 12 у Дніпрі закупили 576 книг. На примірники витратили понад 389 тис грн. Нині у навчальному закладі – 197 вихованців.

    Ще 94 книги шрифтом Брайля придбали для учнів 1-4 класів Криворізького спеціального багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру №1. На це виділили 214,4 тис грн.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор