www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Як діяти при побутовій пожежі (КОРИСНО)
Версія для друку Написати листа
З настанням холодів збільшується кількість побутових пожеж. Серед причин – недбалість при використанні електроприладів та несправна проводка. Як діяти, якщо уникнути загоряння не вдалося, розповіли в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

  «При виникненні пожежі головне – не запанікувати, а діяти максимально чітко. Найперше слід викликати рятувальників, зателефонувавши 101, – зазначили в управлінні. – Горить електрообігрівач або проводка – натисніть вимикач або відключить електричні пробки».
  Краще за все гасити пожежу вогнегасником. За його відсутності – мокрими ганчірками. Якщо самостійно впоратися з вогнем не вдається, слід тікати.

  Залишаючи приміщення, потрібно обережно відкривати та щільно зачиняти за собою двері, аби протяг не посилив полум’я. Двері кімнати, де сталося загоряння, слід додатково ущільнити мокрими ганчірками. Це завадить розповсюдженню диму.

  В сильно задимленому приміщенні потрібно рухатися повзком або пригнувшись. У під’їзді – йти до виходу, тримаючись за стіни. Рот та ніс необхідно захистити мокрою тканиною або якомога довше затримувати дихання.

  Ліфт використовувати заборонено. Не слід бігти вниз крізь полум’я. Краще скористатися можливістю врятуватися на даху будівлі.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор