www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців Дніпропетовщини запрошують долучитися до всеукраїнського соціального проєкту «Мій телефонний друг»
Версія для друку Написати листа
Усі небайдужі мешканці області можуть долучитися соціального проєкту «Мій телефонний друг». Він – для людей, які опинилися на самоті і потребують дружньої підтримки. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Мета соціальної кампанії — розрадити людей, допомогти пенсіонерам та людям з інвалідністю подолати самотність. Все, що потрібно від волонтера – спілкуватися зі своїм телефонним підопічним мінімум двічі на тиждень по 15 хвилин. Можна поділитися корисною інформацією або просто дізнатися як справи», – розповіли в управлінні.
    Аби стати «телефонним співрозмовником», потрібно зареєструватися, пройти короткий онлайн-курс та обрати підопічного. Окрім телефонного спілкування, волонтери матимуть заохочення – відео-зустрічі, вікторини і челенджі. Наприкінці отримають сертифікати.
    Проєкт «Мій телефонний друг» реалізує Українська Волонтерська Служба спільно з UNICEF та Міністерством молоді та спорту. За основу взяли досвід Великої Британії. Там аж 250 тис волонтерів підтримують телефоном самотніх людей віком 60+.

    Всі, хто потребує регулярного спілкування, можуть звернутися на гарячу лінію за номером 0 800 202 147.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор