Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Мешканці області можуть взяти участь в українській частині міжнародного конкурсу наукових фотографій від Вікіпедії. Світлини прийматимуть до кінця листопада. Зображення мають ілюструвати вчених під час роботи, дослідницьке обладнання, процеси і явища. Про це повідомили у департаменті масових комунікацій Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Наука, підкріплена гарними фотографіями, стає ще цікавішою та зрозумілішою, – зауважили у департаменті. – Жителі регіону мають гарну нагоду долучитися до створення ілюстративного контенту найбільшої онлайн-енциклопедії світу. А заодно виграти приємні призи за надіслані світлини. На Вікісховище можна завантажувати необмежену кількість знімків. Головна умова – вони мають бути зроблені автором особисто. Допускаються зображення, зроблені з допомогою комп’ютерів».
    Подані роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, куди входять спеціалісти із різних галузей знань. Загалом кращі світлини обиратимуть у п’яти номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення», «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми». У кожній визначать по три переможці. Вони отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.