www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Підприємці-харчовики Дніпропетровщини можуть долучитися до міжнародного вебінару
Версія для друку Написати листа
Виробників харчової продукції та напоїв Дніпропетровщини запрошують до участі у міжнародному вебінарі. Загалом відбудеться 3 онлайн-зустрічі у форматі В2В. Під час перемовин можна буде обмінятися досвідом, знайти майбутніх іноземних партнерів та відкрити нові ринки. Про це розповіли в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.

  «У сучасному світі пошук нових ділових контактів і ведення бізнесу загалом все більше переходить в онлайн-площину. Вебінар Food Connections 2020 – чудовий В2В-майданчик для якісних перемовин, встановлення корисних зв’язків та відкриття нових міжнародних ринків. На порядку денному – бізнес у харчовому секторі. Робочі мови вебінару – англійська та французька. Запрошуємо долучитися до онлайн-зустрічей і підприємців нашого регіону», – зазначили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.
  Перший семінар пройде 17 вересня. Наступні – 22 та 24 вересня.

  До зустрічей приєднаються виробники продуктів харчування, окремих інгредієнтів, упаковки, а також ІТ-шники. На них обговорять питання стійкості бізнесу, ведення електронної комерції, а ще – технології, які використовуються у харчовій промисловості.

  Можна буде підписати попередні угоди з можливими партнерами, додали в управлінні.

  Для участі необхідно зареєструватися. Дедлайн – 14 вересня.
  Більше – тут або за електронними адресами: mgb-zed@ucci.org.ua, soo-ird@ucci.org.ua.
  Вебінар Food Connections 2020 – частина проекту European Enterprise network. Співорганізатор семінару – Координаційний центр підтримки експорту ТПП України та Торгово-промислова палата України.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор