Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


За сумлінну та віддану працю. Директори шкіл, вчителі та вихователі Дніпропетровщини отримали щорічну обласну педагогічну премію. Загалом відзначили 20 освітян. Привітав лауреатів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «Щорічну обласну педагогічну премію традиційно присуджуємо до Дня працівників освіти. Цьогоріч відзначили20 найкращих освітян з різних навчальних закладів Дніпропетровщини. Це не тільки матеріальне заохочення, а й знак поваги та пошани. Кожен із них намагається прищепити дітям любов до знань», зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Премію отримали вчителі, директори, вихователі, керівники гуртків, методисти.

  «Працюю вчителем вже 12 років. Вважаю це своїм покликанням. Дуже люблю спілкуватися з дітьми та викладати предмет. Обласна премія – це визнання моєї роботи та досягнень», сказав вчитель інформатики Верхньодніпровської школи №2 Сергій Крижановський.
  «Я з 19 років у педагогіці. Свій шлях у професії починала з вчителя початкових класів, потім очолювала навчальний заклад. Сьогоднішня премія – це не лише моя відзнака, а й усього колективу», поділилася директорка Дніпропетровського відділення Малої академії наук України Наталя Тягло.
  Серед нагороджених – педагоги з Кривого Рогу, Томаківки, Першотравенська, Новоолександрівки, Павлограда, Верхньодніпровська, Солоного, Слобожанського, Петриківки, Покрова, Кам'янського, Дніпра.

  «Нещодавно Міська станція юних техників відзначила своє 30-річчя. Три десятки років працюю там педагогом і я. Дуже пишаюся тим, що на моїх очах та за моєї участі розбудовувалась позашкільна освіта. Це невід’ємна ланка освітнього процесу, адже саме у гуртках дитина може розкрити себе та усі свої здібності», – розповіла завідувачка методичного відділу, керівниця гуртка астрономії та інформаційних технологій Міської станції юних техників Ольга Шибка.
  Розмір єдиноразової виплати – 15 тис грн.