www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканцям Дніпропетровщини нагадали про карантинні обмеження
Версія для друку Написати листа
Обов’язкова наявність захисної маски у магазинах та громадському транспорті. Весілля та корпоративи – не більше 50 людей, робота ресторанів та нічних клубів – до 23:00. Про суворе дотримання правил карантину нагадав на нараді у Дніпропетровській ОДА очільник області Олександр Бондаренко.

    «Пандемія COVID-19, на жаль, не вщухає ані у світі, ані в Україні. Тож, як і раніше, маємо суворо дотримуватися протиепідемічних обмежень. Все – аби зберегти життя і здоров’я людей, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Мешканці регіону повинні носити маски у громадських місцях. Уникати великих скупчень людей. Не влаштовувати великих вечірок та весільних урочистостей. Необхідно пам’ятати про максимально дозволену кількість учасників – не більше 50-ти».
    Очільник області нагадав про правила карантину в громадських місцях та транспорті, навчальних закладах та спортивних установах, торговельно-розважальних центрах, магазинах, на ринках. А ще – у закладах обслуговування: ресторанах, готелях, перукарнях, салонах краси. Зокрема, там мають бути облаштовані місця для обробки рук дезінфекторами. Кількість відвідувачів – із розрахунку не більше одного на 5 кв м.

    На всі порушення реагує поліція та Держпродспоживслужба, підкреслив Олександр Бондаренко. Штрафи за недотримання санітарних норм для фізичних осіб – від 17 до 34 тис грн, для юридичних – від 34 до 170 тис грн.

    Нині в Україні – 59 493 випадки COVID-19. Із них 1209 – на Дніпропетровщині.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор