www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти обстеження у флюорографах «на колесах»
Версія для друку Написати листа
Мешканці області можуть безкоштовно обстежитись в пересувних флюорографах. Акції пройдуть у Дніпрі, Жовтих Водах та Верхньодніпровську. Їх мета – профілактика туберкульозу та інших захворювань органів дихання. Про це повідомила регіональний експерт із фтизіатрії департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Гранкіна.

    «Під час пандемії коронавірусу люди мають ще ретельніше дбати про своє здоров’я. Та через буденні справи, роботу, шалений ритм життя не всі можуть знайти час на обстеження. Аби мешканці регіону могли швидко перевірити стан легень, організовуємо для них роботу флюорографів «на колесах», – розповіла Наталія Гранкіна. – Найближчі акції пройдуть в Дніпрі, Жовтих Водах та Верхньодніпровську. Результати пацієнти зможуть дізнатися одразу. А ще отримати консультацію лікаря-фтизіатра».
    20 жовтня машина-флюорограф прийматиме у Дніпрі біля ТЦ Вавілон на вулиці Маршала Малиновського, 2 – з 10:00 до 14:30 та у Жовтих Водах на вулиці Козацької слави 1/3. Містян також чекатимуть на знімки з 10:00.

    21 жовтня пересувна «лабораторія» робитиме дослідження у Верхньодніпровську на проспекті Шевченка, 17. Там запланована широкомасштабна акція. На свіжому повітрі розгорнуть справжню амбулаторію. Кожен охочий зможе отримати консультацію терапевта, пульмонолога або сімейного лікаря. За потреби виміряти тиск, рівень глюкози в крові, здати тест на ВІЛ та гепатит, пройти анкетування про туберкульоз. Прийом триватиме з 10:00.

    23 жовтня флюорограф «на колесах» працюватиме поблизу ТРЦ Караван за адресою вул. Нижньодніпровська, 17 у Дніпрі з 10:00 до 14:30.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор