Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


На Дніпропетровщині стартував Кубок голови ДніпрОДА з футболу

  У Дніпропетровській області стартував Кубок голови облдержадміністрації Олександра Бондаренка з футболу серед аматорів. Змагання відкрили матчем дніпровських команд «Метеор» та «Лідер». Загалом протягом трьох місяців за звання найкращої змагатимуться збірні з 28 міст та районів регіону. Переможець отримає супер-приз – нове футбольне поле, зведене обласним коштом.

  «Дніпропетровщина має міцні футбольні традиції, цей вид спорту – чи не найулюбленіший серед місцевих. Підтримуємо захоплення мешканців та розвиваємо спортивну інфраструктуру регіону. Цьогоріч – за національною програмою «Велике будівництво» та обласною – «Будівництво 100+», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Аби ще популяризувати спортивний спосіб життя, відкриваємо обласний Кубок з футболу серед аматорських команд. На переможця очікує супер-приз – нове міні-футбольне поле для тренувань».
  Кубок голови ДніпрОДА відкрили у Дніпрі. Перший матч зіграли місцеві команди – «Метеор» та «Лідер».

  «Щороку долучаємося до різних обласних змагань. Хочемо заявити про себе і на цьому турнірі. Настрій бойовий», – сказав гравець та один із організаторів ФК «Метеор» Михайло Каролішин.
  Юнацька команда «Лідер» – учасниця чемпіонату України. Тож турнір для хлопців – наче підготовчий квест до ігор національного рівня.

  «Перед початком сезону хочемо довести, що можемо демонструвати гарну гру. Готові віддавати на полі всі сили. Загалом команда заряджена на перемогу», – поділився капітан команди «Лідер» Микита Харашаєв.
  За Кубок змагатимуться 40 аматорських команд із різних куточків області. На 1-му етапі матчі відбудуться у групах. До 1/8 фіналу потрапить 16-ть кращих.

  «Хочу подякувати очільнику області за такий класний турнір. Декілька десятків аматорських колективів із 28 міст та районів області зможуть реалізувати власний спортивний потенціал», – розповів співорганізатор, керівник громадської спілки «Асоціація футболу Дніпропетровської області» Віктор Андрухів.
  Загалом учасники турніру зіграють 150 матчів. Фінал – 17 жовтня.https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5f3/11b/0a2/5f311b0a28dee536054698.jpg