www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровська обласна наукова бібліотека отримала понад 870 нових книжок
Версія для друку Написати листа
Суспільно-політична, навчальна, художня література. Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія отримала понад 870 нових книжок. Літературу придбали обласним коштом. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

    «Регулярно оновлюємо фонди бібліотек на Дніпропетровщині. Усе – аби задовольнити потреби читачів та потішити їх книжковими новинками і якісною літературою. Цьогоріч обласним коштом закупили для Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки 874 примірники видань найрізноманітніших жанрів. Серед них – монографії та підручники, довідники й посібники, а також художні твори сучасних українських авторів. Таку поставку організували до Дня української писемності та мови», – сказала заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.
    Бібліотека отримала, зокрема, книги з педагогіки, психології, культури, історії України, археології, економіки, географії, медицини та мистецтва. А ще, видання з правознавства, техніки, сільського господарства.

    Загалом у 2020 році поповнять свої фонди 24 бібліотеки області.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор