www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
До всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» долучилися 170 педагогів із Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа
Стартував всеукраїнський конкурс «Учитель року-2021». До нього долучилися понад 4 тис педагогів з усієї країни, у тому числі 170 – із Дніпропетровщини. Лауреатів обиратимуть у три тури. Змагатимуться у 4-х номінаціях: керівник освітнього закладу, математика, трудове навчання, українська мова та література. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

  «Конкурс «Учитель року» проводить МОН – серед викладачів шкіл та профтехів. Участь у ньому – чудова нагода для амбітних педагогів-новаторів презентувати власні ідеї та досягнення. А ще – обмінятися досвідом із колегами. Номінації кожного року різні. Так, у фіналі-2021 змагатимуться по 25 вчителів української мови, математики, праці та директорів закладів. Лауреати отримають головний приз – почесне звання «Заслужений вчитель України» та грошову винагороду, – повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – Стартував перший етап конкурсу. До нього приєдналися і 170 вчителів із різних куточків Дніпропетровщини».
  Випробування першого туру конкурсу «Учитель року-2021» проходитимуть протягом листопада дистанційно. Учасники мали підготувати інформаційні картки, на яких викласти власні новаторські ідеї. Їх тепер оцінюватиме журі.

  «Вперше наважилася взяти участь у конкурсі. Аби обмінятися педагогічним досвідом із колегами та презентувати власні доробки, – поділилася учасниця, директорка Святовасилівської школи Ольга Мінаєва. – У себе в закладі прагнемо організувати демократичне врядування, аби рівний доступ до управління мали всі учасники навчального процесу. Для цього намагаємося активізувати і учнів, і батьків. Головне – все має відбуватися на добровільних засадах, без примусу».
  Попереду на конкурсантів чекає тестування та виконання завдань у змодельованих ситуаціях.

  Фінал запланований на квітень 2021 року.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор