www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпровському музеї АТО презентували другий том книги «Етнонаціональний світ Придніпров’я»
Версія для друку Написати листа
Етнічна мапа Дніпропетровщини з давніх часів до сьогодення. Таке наукове дослідження провели історики регіону – на замовлення та за фінансової підтримки ДніпрОДА. Які народи та національності населяли наш край за тієї чи іншої доби, можна дізнатися з монографії «Етнонаціональний світ Придніпров’я». У Музеї АТО відбулася презентація другої книги. Про це розповіла начальниця управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина.

    «Нашому краю завжди була притаманна етнонаціональна різноманітність. Монографія «Етнонаціональний світ Придніпров’я» – перше наукове видання, присвячене історії Дніпропетровщини через життя народів, які населяли її територію. Дослідження провели на наше замовлення вчені-історики ДНУ. Презентували вже другу книгу. Загалом їх буде чотири», – зазначила начальниця управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина.
    Друга книга монографії «Етнонаціональний світ Придніпров’я» – про зміни етнічної мапи краю у XVIII-ХІХ ст.

    Монографія про етнічну історію Придніпров’я – результат реалізації спільного проєкту ДніпрОДА та історичного факультету ДНУ ім. О. Гончара.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор