www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Молодих вчених Дніпропетровщини запрошують взяти участь в обласному конкурсі проєктів
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровська ОДА проводить щорічний конкурс наукових проєктів. Він – для молодих вчених з області. Цьогоріч умови першості оновили. Збільшили вік учасників та кількість категорій, у яких вони можуть надсилати свої доробки. Про це розповіла заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай.

    «Поважаємо і намагаємося всіляко сприяти розвитку науково-освітньої сфери в області. Стимулюємо молодь створювати власні соціальні, науково-дослідні, конструкторські розробки, – зазначила Ірина Грицай. – Для цього проводимо щорічний конкурс ідей та інновацій «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Чекаємо на креативні цікаві проєкти, які можна застосувати на практиці».
    Учасниками конкурсу можуть бути молоді фахівці, які проживають на території Дніпропетровської області та є громадянами України. Допускаються науковці віком до 35 років з вищою освітою не нижче магістерського рівня та вчені до 40 років зі ступенем доктора наук або докторанти.

    Категорій проєктів визначили три – соціальна, наукова та науково-технічна. Розробки мають сприяти підвищенню ефективності та конкурентоспроможності вітчизняної науки. А ще – вирішувати актуальні проблеми у різних галузях. Переможці отримають матеріальне заохочення.

    Подавати конкурсні роботи можна з 1 вересня до 1 жовтня за адресою: м. Дніпро, 49006, вул. Володимира Антоновича, 70, . Контактний телефон: (056) 770 82 42.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор