Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


На Дніпропетровщині майже 1,3 тис працівників закладів охорони здоров’я отримали державні доплати за червень від НСЗУ. Заохотили медиків «швидких», мобільних бригад, стаціонарів госпітальних баз регіону, які працювали із хворими на коронавірус. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

    «Лікарі області продовжують віддано боротися з епідемією. Тож заслуговують на грошову винагороду. За роботу з пацієнтами із COVID-19 у червні 1286 медпрацівників отримали надбавки. Загалом на понад 17,2 млн грн. Їх сплачує Національна служба охорони здоров’я України за програмою медичних гарантій», – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
    Доплати від держави за роботу в червні вже отримали 922 працівники десяти госпітальних баз області. Зокрема, обласної лікарні ім. Мечникова, Дніпровської міської лікарні №21, Дніпровської міської дитячої клінічної лікарні №6, Дніпровської міської клінічної лікарні №16, Криворізької інфекційної лікарні №1, Криворізької міської лікарні №7, Павлоградської лікарні інтенсивного лікування, Нікопольської міської лікарні №1, Кам’янської міської лікарні №7, Новомосковської центральної міської лікарні.

    Гроші також надійшли на картки 175 медпрацівників Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф та 189 співробітників мобільних бригад.

    Максимально можливий розмір доплат – до 300% до посадового окладу. Проте скільки отримає кожен із медпрацівників, вирішує керівник конкретного закладу охорони здоров’я.