www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аграрії Дніпропетровщини можуть долучитися до програми USAID з аграрного і сільського розвитку
Версія для друку Написати листа
Представників підприємств та громад Дніпропетровщини запрошують долучитися до програми USAID АГРО. Про актуальні можливості для аграрного та сільського розвитку розкажуть вже 18 листопада. Участь в онлайн-презентації безкоштовна, повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

    «Дніпропетровщина стала однією з 8 областей, де протягом наступних чотирьох років буде працювати Програма USAID АГРО. Її ключові напрямки – покращення продуктивності та доступу до ринків збуту, вдосконалення послуг в агро-секторі, земельна реформа. 18 листопада регіональні координатори програми проведуть онлайн-презентацію та розкажуть про ті можливості та конкурси, якими можуть скористатися аграрії області», – розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
    Взяти участь у презентації запрошують представників ОТГ Дніпропетровщини, мікро, малого та середнього бізнесу, виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці, аквакультури та солодощів.

    Онлайн-зустріч проходитиме 18 листопада з 15:00 до 17:00 на платформі Zoom. Аби долучитися, слідзареєструватися.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор