www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині за 4 місяці склали майже 2,8 тис адмінпротоколів за порушення карантину
Версія для друку Написати листа
В області за час карантину правоохоронці склали 2784 адмінпротоколи за порушення санітарних норм. Це найбільше в Україні. Із них 2702 – щодо фізичних осіб, 82 – юридичних. Штрафували і за відсутність захисних масок у громадських місцях, і за роботу нічних клубів та ресторанів після 23:00. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

    «Під час пандемії маємо всі дотримуватися встановлених обмежень. Тільки так можна вберегти здоров’я та життя одне одного. Вкотре наголошую: на всі порушення реагуватиме поліція та Держпродспоживслужба. За час карантину вже складено 2784 адміністративні протоколи, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Ще раз звертаюся до мешканців, а також керівників закладів культури і громадського харчування, перевізників: чітко дотримуйтеся правил карантину та організуйте роботу ввірених закладів і транспорту відповідно до встановлених санітарних норм».
    Загалом за час карантину правоохоронці області склали 2702 адмінпротоколи щодо фізичних осіб: перехожих, водіїв, продавців, 82 – юридичних: директорів та адміністраторів кафе, ресторанів, розважальних закладів.

    «Реагуємо і на відсутність захисних масок, рукавичок, і на перевищення у закладах встановленої кількості відвідувачів. А після обмеження Кабміном часу роботи нічних клубів та закладів громадського харчування до 23:00 – і на порушення цієї норми, – розповів заступник начальника ГУНП України у Дніпропетровській області Володимир Богоніс. – Так, за останні 10 днів перевірили в області 873 ресторани та кафе. Стосовно порушників склали 17 протоколів».
    Нині розмір штрафів за порушення правил карантину – від 17 до 34 тис грн для фізичних осіб, від 34 до 170 тис грн – юридичних.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор