www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Школярів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у творчому конкурсі з історії
Версія для друку Написати листа
«Хто він – Дмитро Яворницький?». Учнів шкіл та коледжів запрошують поміркувати над цим питанням та взяти участь у творчому конкурсі. Роботи прийматимуть до 15 жовтня, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Цьогоріч відзначаємо 165-ту річницю з дня народження видатного історика Дмитра Яворницького. Для нашого краю це знакова особистість, зазначили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА. З нагоди ювілею Меморіальний будинок-музей ім. Д.І. Яворницького організував творчий конкурс для школярів та студентів коледжів й училищ. Запрошуємо молодь Дніпропетровщини долучатися».
    Переможців визначатимуть у трьох номінаціях – літературний твір, комп’ютерна презентація та художня робота. Та у двох вікових групах – серед учасників до 12 років й від 12-ти до 18-ти.

    Оцінюватимуть повноту розкриття теми, оригінальність, рівень художньої майстерності та авторського самовираження. Загалом оберуть 12 найкращих робіт. Переможці отримають дипломи та призи від організаторів. Їх нагородять 6 листопада під час святкування дня народження Д.І. Яворницького.

    Літературні твори та презентації слід відправити на електронну пошту yavor@email.ua. Малюнки приймають безпосередньо у будинку-музеї за адресою: м. Дніпро, площа Т.Г. Шевченка, 5. Детальні умови участі – на сайті.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор