Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


15 спортсменам Дніпропетровщини призначили президентські стипендії. За високі досягнення заохотили переможців змагань з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту, юних спортсменів з інвалідністю та їхніх тренерів. Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Із року в рік наші спортсмени-паралімпійці демонструють гарні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За спортивні здобутки Президент України Володимир Зеленський відзначив щомісячними стипендіями двох спортсменок з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту, 7 дітей з інвалідністю та 6 тренерів, які виховали чемпіонів»,  сказав начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.
Щомісячне заохочення отримуватимуть чемпіонка світу 2019 року з легкої атлетики Зоя Овсій і чемпіонка світу 2019 року з плавання Анна Стеценко. Головний тренер збірної України з параканое В’ячеслав Загреба, тренер команди України з легкої атлетики Марина Максимова, тренер чемпіонки світу з легкої атлетики Руслан Максимов і тренер чемпіонки світу з плавання Оганес Мкртчан. Стипендія – 12 тис грн.
Відзначили і срібну призерку всеукраїнських змагань з плавання Діану Булах, срібного призера всеукраїнських змагань з легкої атлетики Ярослава Водоп’янова, чемпіона всеукраїнських змагань з легкої атлетики Нікіту Істоміна, бронзового призера всеукраїнських змагань з легкої атлетики Валерія Коньова, срібного призера всеукраїнських змагань з легкої атлетики Михайла Проніна, чемпіонку всеукраїнських змагань з легкої атлетики Аліну Терех, чемпіонку всеукраїнських змагань з бадмінтону Кароліну Чернецьку.
Також присвоїли стипендії тренерам  Андрію Данилову та Наталії Секреті. Вони отримуватимуть понад 4 тис грн щомісяця.