www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщину надійшли ще 24 апарати ШВЛ, закуплені обласним коштом
Версія для друку Написати листа
https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ef/48b/17c/5ef48b17cd617464658553.jpg

  На Дніпропетровщину надійшли ще 24 апарати ШВЛ, закуплені обласним коштом


  В область продовжують надходити апарати ШВЛ, придбані Дніпропетровською ОДА. Нині отримали ще 24 одиниці дихального обладнання. Вони – американського бренду Oricare, вироблені у Китаї. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
  «Не припиняємо забезпечувати лікарні регіону сучасним обладнанням. Передаємо до госпітальних баз апарати ШВЛ, монітори, концентратори кисню, автоматизовані дозатори для ін’єкцій, рентген та УЗД апарати. Перші партії отримали ще у квітні, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Нині надійшли 24 дихальні апарати. Вони стануть у нагоді не лише для хворих на коронавірус. Допомагатимуть рятувати всіх пацієнтів, які потребують кисневої підтримки».
  Вкрай необхідне устаткування отримають Синельниківська, Першотравенська та Новомосковська центральні міські лікарні, інфекційна лікарня Кривого Рогу, Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова, Кам’янська міська лікарня №7, Нікопольська лікарня №1, Павлоградська лікарня інтенсивного лікування.

  Вартість одного апарату штучної вентиляції легенів – 715 тис грн. Загалом на цю партію витратили понад 17 млн грн.

  З початку епідемії департамент охорони здоров’я ОДА закупив для медиків Дніпропетровщини обладнання на понад 120 млн. грн.

  Днями має надійти ще одна велика партія замовлених обласним коштом апаратів ШВЛ.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор