www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Молодь з Дніпропетровщини може пройти стажування у Верховній Раді України
Версія для друку Написати листа
Українці до 35 років можуть пройти 6-місячне стажування в Апараті Верховної Ради. Взятим участь у відборі запрошують і молодь Дніпропетровщини. Заявки приймають до 15 листопада, повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Програму стажування молоді реалізують вже понад 25 років. За цей час її випускниками стали майже 2 тис українців, розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.Запрошуємо мешканців Дніпропетровщини, які хочуть отримати досвід роботи у державній сфері, подавати заявки на участь у Програмі. Стажерів залучатимуть, зокрема, до законопроєктної роботи, аналітичних досліджень, організації комітетських та парламентських слухань».
    Кандидати повинні мати українське громадянство, рівень вищої освіти не нижче бакалаврського, володіти державною та однією з іноземних мов. На момент подання анкети претенденту має бути не більше 35 років. Щоб взяти участь у відборі, слід до 15 листопада заповнити онлайн-заявку.
    Конкурс проходитиме у два тури – оцінювання анкет та співбесіда. Детальні умови участі – на сайті. Перелік підрозділів Апарату Верховної Ради, у яких можна пройти стажування – тут.
    Програму стажування молоді започаткували за ініціативи Верховної Ради України та Асоціації колишніх членів Конгресу США.
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор