www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Перша група дітей із Дніпропетровщини вирушила на відпочинок до літніх таборів
Версія для друку Написати листа
Перша група дітей із Дніпропетровщини вирушила на відпочинок до літніх таборів

  Перша в цьому році група дітей із Дніпропетровщини вирушила на літнє оздоровлення – до таборів «Артек» та «Молода гвардія». Там безкоштовно відпочине понад 120 хлопчиків та дівчаток. Загалом встигнути оздоровитися до кінця літа пощастить 679 маленьким мешканцям області. Про це повідомила начальниця відділу департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Ірина Криворучко.
  «Організовуємо безкоштовний відпочинок та оздоровлення для дітей, що мають право на пільги, – зазначила начальниця відділу департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Ірина Криворучко. – Путівки оплачують із державного, обласного та місцевого бюджетів. На жаль, цьогоріч через карантин початок сезону затягнувся. Та нарешті вже перша група дітлахів вирушила до мальовничих місць відпочинку».
  У київському «Артеку» та одеській «Молодій гвардії» відпочине 124 дитини з Дніпропетровщини. Ще 555 маленьких мешканців регіону набиратимуться сил в інших оздоровчих центрах – Запорізької та Херсонської областей.

  «Наразі готуються до відкриття і два дитячі табори на Дніпропетровщині – у П’ятихатському та Царичанському районах. До заїзду дітей все приводять у відповідність до карантинних норм. А це і відстань між ліжками у спальнях та столами у їдальні, і наявність дезінфекторів тощо», – додала Ірина Криворучко.
  За перші три місяці 2020-го, до початку карантину, в дитячих оздоровчих центрах України встигли безкоштовно відпочити понад 530 дітей із Дніпропетровщини.

  Право на безкоштовний відпочинок у таборах, санаторіях та оздоровчих центрах України мають сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, хлопчики та дівчата з інвалідністю, діти АТОвців, переселенців, із багатодітних та малозабезпечених сімей. А ще – обдаровані діти, відмінники навчання, переможці різних конкурсів та фестивалів.https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5f3/270/abf/5f3270abf21fd570556062.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор