www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпрі завершують облаштовувати сучасний хоспіс для важкохворих пацієнтів
Версія для друку Написати листа
У Дніпрі на фініші створення першого в області центру паліативної допомоги. Під медзаклад для невиліковно хворих пацієнтів реконструюють один з корпусів міської лікарні №15. Сучасний хоспіс – об’єкт обласної програми «Будівництво 100+». Його загальна готовність – 95%, повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «За проєктом «Велике будівництво» та регіональною програмою «Будівництво 100+» покращуємо медичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Це, зокрема, модернізація приймальних відділень, реконструкція та будівництво амбулаторій. А ще перетворюємо на функціональний хоспіс старий триповерховий корпус Дніпровської міської лікарні №15, зазначив очільник ДніпрОДА Олександр Бондаренко. – Підрядники майже завершили основні будівельні роботи. Після відкриття невиліковно хворі пацієнти перебуватимуть у зручних палатах. Кваліфіковані фахівці забезпечать їм максимальну якість життя».
  Нині на верхніх поверхах клінінгова компанія вже проводить генеральне прибирання. На першому закінчують фарбувати стіни та класти плитку в санвузлах. А загалом по всій будівлі залишилося змонтувати підвісну стелю.

  «Палати робили просторі та світлі, з гарною вентиляцією, великим вікнами. Всі кімнати обладнали кнопками виклику медичного персоналу. При реконструкції санвузлів врахували потреби важкохворих. Там є поручні, а приймати душ зможуть навіть люди на інвалідних візках та каталках. Загалом медзаклад розрахований на 46 пацієнтів», – розповів підрядник Олександр Матвієнко.
  Окрім палат, медзаклад матиме кабінети психолога та психотерапевта, функціональної діагностики та корекції больового синдрому, цифровий рентгенкабінет, кімнату для волонтерів та родичів і навіть невелику капличку.

  На базі хоспісу працюватиме бригада, яка виїжджатиме до найбільш «важких» пацієнтів додому. Якщо цілодобове перебування в лікарні не потрібне – можна буде звернутися до денного стаціонару.

  Поряд в адміністративній будівлі знаходитиметься міжобласний навчально-тренінговий центр. Там навчатимуть медичних та соціальних працівників як надавати паліативну допомогу. В конференц-зал вже привезли великий екран.

  Благоустрій навколишньої території – також на завершальному етапі. Поклали асфальт, майже скрізь облаштували доріжки з тротуарної плитки, встановили лавки, огородили територію парканом.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор