www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців за вересень 2020 року
Версія для друку Написати листа
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців у вересні 2020 року.

  Станом на 01 вересня 2020 року кількість виборців Межівського району становила - 16831 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців кількість виборців становить 16808, що на 23 виборці менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно зменшилась на 5 осіб і становить 517 виборців.
  За період з 01 по 31 серпня поточного року, за відомостями суб’єктів подання, у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 10 виборців;
  - змінили прізвище — 4 особи;
  - вибули за межі району — 40 виборців;
  - вибули на проходження строкової служби — 3 особи;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 10 виборців;
  - вибули у місця позбавлення волі - 1 особа;
  - набули громадянство України — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 30 виборців;
  - повернулися із строкової служби — 1 особа;
  - померли — 28 виборців;
  - повернулися з місць позбавлення волі - 0 осіб;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 5 осіб;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
  Протягом періодичного поновлення у вересні поточного року завантажено та опрацьовано в базі Державного реєстру виборців 127 рядків вхідних відомостей. Опрацьовано 4 рядки відомостей переадресовані іншими відділами ведення ДРВ. Погодженно 40 звернень інших відділів ведення ДРВ щодо зняття з реєстрації виборців по Межівському районі.
  Сформовано 53 накази начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 7 наказів начальника відділу щодо знищення 33 записів у базі АІТС.
  Переглянуто інформаційні екрани АІТС. Опрацьовано 9 виборці в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців” і за результатами запиту внесено зміни до персональних даних 8 осіб, ідентифікаційні дані 1 виборця не потребують змін. Через екран “Особистий кабінет виборця” потягом місяця переглянув свої персональні дані 1 виборец. Всього з початку року через екран “Особистий кабінет виборця” свої персональні дані перевірило 9 виборців.
  Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 927, 1384, 1585. Нові записи у даних звітах відсутні.
  Опрацьовано 26 записів про виборців аналітичного звіту АІТС № 1253 “Перелік виборців, серед яких можливо є кратні включення”. Сформовано запити по 24 особам. Як результат: персональні дані 20 виборців не потребують змін, зміни внесено до записів 4 осіб. Проаналізовано 2 записи зі звіту № 385 “Перелік виборців, серед яких можливо є кратні включення за різними категоріями”. За результатами запитів зміни в персональних даних обох виборців відсутні.
  Надіслано та опрацьовано відповіді на 13 запитів щодо уточнення персональних даних 51 виборця. Як результат: включено до Реєстру - 2 особи, внесено зміни до персональних даних 16 виборців, решта – не потребують змін.
  Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 02 червня 2020 року № 97 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
  - проставлено ознаку “помер” - 0 осіб;
  - змінено прізвище — 0 осіб;
  - прийнято 5 запитів виборців щодо отримання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано відповідні роздруки; 2 заяви на зміну персональних даних виборця в Реєстрі та 7 заяв на зміну виборчої адреси (відповідно до ч.3 ст.8 ЗУ «Про Державний реєстр виборців»), у тому числі 1 електронна.
  - надано відповіді на 2 листи Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку виборцю (2 особи).
  Виконано 4 контрольні документи.
  Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії відділом було виконано наступні заходи:
  1. Погоджено 16 заяв виборців щодо зміни виборчої адреси (ч.3 ст.8) з вибуттям за межі району.
  2. Опрацьовано 1 заяву виборця щодо зміни виборчої адреси (ч.3 ст.8) у межах району.
  3. Внесено до АІТС межі виборчих округів обласного, районного та місцевого рівня виборів депутатів (загалом 20 округів).
  4. Отримано від Новопавлівської та Слов’янської сільських територіальних виборчих комісій відомості за формами № 01, № 10, № 12. Опрацьовано та передано до Центральної виборчої комісії.
  5. Отримано від Межівської селищної територіальної виборчої комісії відомості за формами № 10, № 11.Опрацьовано та передано до Центральної виборчої комісії.
  6. Постійно в період виборчого процесу відбувається передача інформації від Центральної виборчої комісії до територіальних виборчих комісій району.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор