www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Цьогоріч безпритульним Дніпропетровщини надали майже 19 тис соціальних послуг
Версія для друку Написати листа
З початку 2020 року безпритульним на Дніпропетровщині надали майже 19 тис соціальних послуг. Про це повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

    «Допомагаємо бездомним людям і тим, хто повернувся з місць позбавлення волі. Найперше забезпечуємо цих людей ночівлею, одягом, харчуванням. Сприяємо у працевлаштуванні, відновленні паспортів, оформленні пенсій. Надаємо медичні, психологічні, юридичні послуги. Влаштовуємо за потреби до будинків-інтернатів. Загалом цьогоріч вже виконали близько 19 тис таких соціальних запитів», – розповіла Олена Кришень.
    Нині в області працюють три комунальні заклади, які розраховані на 110 людей. Це Будинок нічного перебування у Кривому Розі, Центр комплексного обслуговування бездомних осіб у Кам’янському, Дніпровський міський центр соціальної допомоги. Їх послугами у цьому році вже скористалися понад 1,5 тис безхатченків. Стільки ж людей направили на безкоштовне медичне обстеження. Більше півсотні безпритульних отримали стаціонарне лікування. Ще понад 120 – оформили тимчасову реєстрацію. Більш ніж сотні допомогли відновити втрачені документи.

    На Дніпропетровщині працює два пункти обліку бездомних – у Покрові та Петриківці. Можна звертатися і до територіальних управлінь соціального захисту населення. Там отримати листок соціального супроводу з адресами і телефонами служб, де надають допомогу безпритульним.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор