www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до безкоштовного онлайн-тренінгу
Версія для друку Написати листа
Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до безкоштовного онлайн-тренінгу. Перший “урокˮ вже 3 листопада.

  В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього бізнесу у Дніпропетровській області з 03 по 19 листопада поточного року відбудеться навчальний тренінг “Інтернатура бізнесу 2.0: збудуй свою власну справу”.
  Тренінг спрямовано на розвиток нових моделей управління бізнесом, розвиток стратегічного мислення керівників бізнесу, створення нових алгоритмів ведення власної справи, просування існуючого бізнесу на нові ринки.
  Тренінг складається з 3 інтенсивних навчальних модулів:
  Модуль 1 Ефективна організація: створення ефективної організації для роботи в сучасній економіці. Організаційна структура та бізнес-моделі; project management: як дістатися мети в умовах обмежених ресурсів. Конкуренція, лідерство в бізнесі та ефективна ділова комунікація
  Модуль 2 Фінанси та команда: фінансовий менеджмент, рух грошових коштів, основи оцінки ризиків, податки; teambuilding; time management.
  Модуль 3 Маркетинг та продажі: branding: унікальний продукт та його просування. Digital-marketing; маркетинг та інструменти збільшення рівня продажів; першокласний сервіс та теорія поколінь: навіщо знати та як використовувати.
  Термін навчання – 3 тижні, з вівторка по четвер, з 10.00 до 15.00 год. Навчання буде проводитися онлайн, через платформу Zoom.
  Обов’язкова реєстрація за посиланням:
  https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdwEo7qJUT.../viewform...
  Участь – безкоштовна, але попередньо слід заповнити онлайн-форму. До групи “студентівˮ увійдуть перші 100 людей, які зареєструються.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор