www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Новий навчальний рік розпочато
Версія для друку Написати листа
1 вересня 2020 року за парти в закладах освіти Зорянської та Слов’янської сільських рад сіли 394 учні. З метою організованого початку 2020 - 2021 навчального року напередодні було здійснено моніторинг готовності закладів освіти Межівського району. Голова райдержадміністрації Кутній С.В., заступник голови райдержадміністрації Богдан С.В., завідувач сектору освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сипченко Л.І., в.о. начальника Межівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Бакаляр Ю.О. та голова Межівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Матюхіна Л.І. побували у загальноосвітніх школах в Слов’янці та Зоряному. Вони перевірили готовність навчальних закладів до нового навчального року, оглянули котельні, харчоблоки, приміщення, пришкільні території, ознайомилися з навчальними планами роботи тощо. Заклади загальної середньої та дошкільної освіти району мають належне матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу.

    Завдяки перерозподілу коштів державної освітньої субвенції здійснено улаштування систем автоматичної пожежної сигналізації, систем оповіщення та управління евакуації людьми в РКЗО «Слов’янська СЗШ І-ІІІ ступенів» та РКЗО «Зорянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (1 млн.256,111тис.).

    В РКЗО «Зорянська СЗШ І-ІІІ ступенів» завершено роботи з технічного переоснащення системи опалення (1 млн. 91,578 тис. грн.), здійснено ремонт дворової вбиральні (70 000 грн.); завершено ремонт покрівлі вестибюля закладу (151,5 тис. грн.), придбано матеріали для поточного ремонту на суму 7,2 тис. грн. (фарба), миючі засоби на суму 6,7 тис. грн.; посуд на суму 6, 67 тис. До кінця поточного року будуть замінені вікна у шкільній їдальні (147 000 грн.).

    В РКЗО «Слов’янська СЗШ І-ІІІ ступенів» відремонтовано покрівлю двоповерхової частини будівлі закладу та шкільної котельні (52,16 тис. грн.), проведено коригування проекту «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт покрівлі, системи опалення та фасаду з утепленням СЗШ с. Слов’янка» (103,00 тис. грн.). 19.08.2020 визначено переможця виконання робіт за даним проектом, придбано матеріали для поточного ремонту на суму 34,1 тис. грн. (фарба, цемент, дошки), миючі засоби на суму грн. 7,2 тис. грн.; мотокосу (2, 5 тис. грн.); стільці для актової зали у кількості 50 шт. на суму 50 тис. грн.

    Дані заклади освіти продемонстрували належну готовність до нового 2020/2021 навчального року.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор